Przedlużanie rzęsMakijażPaznokcieSzkoleniaKontakt
     
SZKOLENIA PRZEDŁUŻANIA PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ
Zapraszam na profesjonalne indywidualne szkolenia w zakresie stylizacji i przedłużania paznokci przeprowadzane metodą żelową. Moje szkolenia staram się prowadzić na najwyższym poziomie. Przystępując do szkolenia jako osoba która dopiero rozpoczyna pracę z paznokciami otrzymasz wystarczającą wiedze aby Twoje klientki cieszyły się dobrze technicznie wykonanymi i długo utrzymującymi się, pięknie zdobionymi paznokciami. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat , który zaświadcza o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych dłoni . Indywidualny kurs manicure i przedłużania paznokci metodą żelową.
Program kursu: Kurs trwa 4 dni
1. Budowa płytki paznokcia, 2. Podstawy manicure, 3. Zabieg parafinowy na dłonie,4. Przygotowanie płytki paznokcia, 5. Frenchowa końcówka modelowana w technice żelowej, 6. Uzupełnianie w metodzie żelowej, 7. Podstawowa technika przedłużania paznokci z użyciem tipsa krystalicznego, mlecznego i frencz, 8. Zdobienia kolorowym żelem, 9. Zatapianie ozdób stałych w masę żelową.
PROMOCYJNA Cena kursu - indywidualny ( 1 osoba ) - 600 zł
Kurs przedłużania paznokci żelowych + kurs manicure hybrydowy tylko - 750 zł
Na czas trwania kursu uczestnik ma zapewnione wszystkie profesjonalne materiały do stylizacji paznokci
 
Beata Szybakowska wizaz.olsztyn.pl tel.693 411 980 , 511 401 510 beata@wizaz.olsztyn.pl makijaz | paznokcie | kurs paznokci