Przedlużanie rzęsMakijażPaznokcieSzkoleniaKontakt
     
Zagęszczanie i przedłużanie rzęs!
Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy, budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsie, dlatego się nie rozróżnialne przez niedoświadczonego obserwatora.
Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym, nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs i utratę efektu długich rzęs.. Przy właściwej pielęgnacji efekt pięknych rzęs utrzymuje się od 5 do 7 tygodni, jednakże co 4 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu przedłużonych i zagęszczonych rzęs.

Szanowne Panie, przedłużanie rzęs wykonuję od przeszło roku , do zabiegóww przedłużania rzęs stosuję materiały tylko markowych firm: „Perfect Silk Lashes” oraz „Nouveau Lashes”. Posiadam także certyfikaty ukończenia kursów przedłużania i zagęszczania rzęs .
Beata Szybakowska wizaz.olsztyn.pl tel.693 411 980 , 511 401 510 beata@wizaz.olsztyn.pl makijaz | paznokcie | kurs paznokci