Przedlużanie rzęsMakijażPaznokcieSzkoleniaKontakt
     
Zagęszczanie i przedłużanie rzęs!
Przedłużenie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. Zaprojektowane by pogrubić i przedłużyć naturalne rzęsy. W zabiegach stosowane są różnego rodzaju długości rzęs, dzięki czemu możesz sama decydować o tym jak bardzo długie rzęsy chcesz mieć. Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonuję metodą jeden do jednego co oznacza, że doklejam pojedyncze rzęsy z proteiny jedwabiu jedna po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosuję jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości. Zabieg przedłużania rzęs jest bardzo starannym i czasochłonnym zabiegiem, często trwającym nawet do 2 godzin. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający.

Przedłużone rzęsy to pojedyncze włoski (z proteiny jedwabiu) doklejone jedna po drugiej do Twoich naturalnych rzęs, utrzymują się one odpięciu do siedmiu tygodni.
Beata Szybakowska wizaz.olsztyn.pl tel.693 411 980 , 511 401 510 beata@wizaz.olsztyn.pl makijaz | paznokcie | kurs paznokci